Traukinukas Elgiukas

Leidinio informacija:

Traukinukas Elgiukas
Traukinukas Elgiukas: [eilėraščiai] / Danielius Adomaitis. Iliustravo Nikita Šajev, į anglų kalbą išvertė Ana Anisko su komanda, maketavo Paulius Aukščiūnas. Kaunas: Kauno kolegijos Reklamos ir medijų centras, 2019. – 32 p. : iliustr. ISBN 978-9955-27-565-7.
Traukinukas Elgiukas

Keliauti ir atrasti naujus kraštus – gera, o keliauti traukiniu yra tiesiog nuostabu. Tik įsivaizduokite didelį ir gražų traukinį, greitai riedantį bėgiais, kartkartėmis linksmai sukaukšintį ratais. Traukinio viduje saugu ir gera, nes kelionės metu jį atsakingai valdo patyręs mašinistas, o keleiviams prireikus pagalbos ranką visuomet ištiesia konduktorius. Tačiau geležinkeliuose dirba daug daugiau darbščių, savo darbą mylinčių ir protingų žmonių, kurie rūpinasi, kad mūsų kelionės būtų saugios ir kupinos tik pačių gražiausių įspūdžių… „

Danielius Adomaitis

___________________________________________________________________

Traukinukas Elgiukas
Traukinukas Elgiukas: [eilėraščiai] / Danielius Adomaitis. Iliustravo Nikita Šajev, į rusų kalbą išvertė Ana Anisko su komanda, maketavo Paulius Aukščiūnas. – Kaunas: Kauno kolegijos Reklamos ir medijų centras, 2019. – 32 p. : iliustr. – ISBN 978-9955-27-566-4 .

%d bloggers like this: